Компанія Harwind стала офіційним представником Fujfilm в Україні | Harwind cart search facebook-icon youtube-icon linkedin-icon placeholder arrow-right arrow-left arrow-up arrow-down menu close delivery safety percentage play profile history plus trash list login

Компанія Harwind стала офіційним представником Fujfilm в Україні

31 травня 2021

За даними Європейського співтовариства ендоскопії шлунково-кишкового тракту (ESGE), було пропущено 22% усіх аденом товстої кишки, а рак шлунка пропущено у 7,2% пацієнтів.

Відсутність ендоскопічної культури, достатньої кількості кваліфікованих лікарів та страхи людей щодо дослідження призводять до повної відсутності ранньої діагностики захворювань в Україні та високого показника смертності через рак.

Це одна з основних причин, з яких ми додали ендоскопічне обладнання в портфель Харвінд.

З вибором виробника коливань не з'явилося: ми вибрали компанію Fujifilm.

Ендоскопічне обладнання Fujifilm відкриває для сучасної ендоскопії передові інноваційні технології, підвищену точність візуалізації, чіткі яскраві зображення, надійність та простоту управління. Ці відеоендоскопи, які отримали визнання у фахівців, полегшують роботу персоналу і дозволяють вирішувати широке коло завдань, а також забезпечують більш сприятливі умови для пацієнтів.

Читати також