Сервісне обслуговування медобладнання | Harwind cart search facebook-icon youtube-icon linkedin-icon placeholder arrow-right arrow-left arrow-up arrow-down menu close delivery safety percentage play profile history plus trash list login

Сервісне обслуговування

16 березня 2021

Одним з найважливіших напрямків роботи Harwind є сервісне обслуговування та ремонт медичного обладнання. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, який пов'язаний з сервісним обслуговуванням медичної техніки.

Ми маємо власний сервісний центр у якому працюють досвідчені сертифіковані фахівці, які мають необхідні знання для здійснення кваліфікованого ремонту, своєчасної діагностики та усунення будь-яких проблем, пов'язаних з неполадками і збоями в роботі. Наша команда інженерів проходить навчання на базі заводів виробників, постійно вдосконалюють свої знання та навички.

Також, Harwind надає послуги з обслуговування медичного обладнання. Сучасна техніка дозволяє поліпшити роботу фахівців і здоров'я людей. Але не варто забувати про те, що це всього лише машина і їй властиво періодично виходити з ладу. Збої в роботі можуть виникнути під час транспортування, неправильного зберігання, надвеликого потоку пацієнтів (який перевищує норми) і регулярного використання. Саме для того, щоб у Вас не виникло непередбачених ситуацій по неможливості надання медичної допомоги людям через техніку, що раптово вийшла з ладу, необхідно на періодичній основі проводити сервісне обслуговування і своєчасний ремонт.

Переваги власного сервісу:

  • Передпродажне тестування медичного обладнання. Ви будете впевнені, що купуєте обладнання, яке прослужить Вам довго.
  • Інсталяція та монтаж обладнання
  • Пуско-налагоджувальні роботи
  • Проведення інструктажу медичного персоналу
  • Швидке сервісне обслуговування
  • Наявність більшості комплектуючих для сервісного обслуговування медичного обладнання на складі.
  • Сервісне обслуговування та ремонт медичного обладнання здійснюється як в центральному сервісному центрі у Києві, регіональних - у Харкові та Львові, так і на виїзді у всіх обласних центрах України.
Читати також