Технічне обслуговування медичного обладнання | Harwind cart search facebook-icon youtube-icon linkedin-icon placeholder arrow-right arrow-left arrow-up arrow-down menu close delivery safety percentage play profile history plus trash list login

Технічне обслуговування медичного обладнання в Україні

05 березня 2021

За даними ВООЗ, майже 50% медичного обладнання не функціонує або функціонує неправильно, або не маює адекватного технічного обслуговування внаслідок відсутності ефективної сервісної політики.

Регулярне технічне обслуговування медичної техніки – це обов'язкова умова її використання. Бо тільки в цьому випадку її експлуатація гарантовано буде безпечною як для пацієнта, так і лікаря. А сама медична апаратура використовуватиметься максимально ефективно та довго.

До 80% поломок медичного обладнання можна запобігти за рахунок його правильної експлуатації та своєчасного технічного обслуговування. Основною метою проведення є підтримка обладнання у робочому стані, виключення виходу експлуатаційних параметрів за допустимі межі та попередження поломок обладнання. Порушення в роботі апаратів, виявлені на етапі проведення, часто можуть бути усунені без заміни несправного модуля, або лікувальний заклад буде попереджено про майбутній ремонт, і зможе уникнути простою обладнання. А тривалість ремонту, наприклад обладнання для променевої діагностики може становити 5-6 місяців!

Тому регулярне проведення технічного обслуговування дозволяє значно знизити ймовірність поломки обладнання, мінімізувати простій та продовжити термін служби обладнання.

Читати також