Технічне обслуговування медичного обладнання в Україні
05 березня 2021За даними ВООЗ, майже 50% медичного обладнання не функціонує або функціонує неправильно, або не маює адекватного технічного обслуговування внаслідок відсутності ефективної сервісної політики.
Регулярне технічне обслуговування медичної техніки – це обов'язкова умова її використання. Бо тільки в цьому випадку її експлуатація гарантовано буде безпечною як для пацієнта, так і лікаря. А сама медична апаратура використовуватиметься максимально ефективно та довго.
До 80% поломок медичного обладнання можна запобігти за рахунок його правильної експлуатації та своєчасного технічного обслуговування. Основною метою проведення є підтримка обладнання у робочому стані, виключення виходу експлуатаційних параметрів за допустимі межі та попередження поломок обладнання. Порушення в роботі апаратів, виявлені на етапі проведення, часто можуть бути усунені без заміни несправного модуля, або лікувальний заклад буде попереджено про майбутній ремонт, і зможе уникнути простою обладнання. А тривалість ремонту, наприклад обладнання для променевої діагностики може становити 5-6 місяців!
Тому регулярне проведення технічного обслуговування дозволяє значно знизити ймовірність поломки обладнання, мінімізувати простій та продовжити термін служби обладнання.
-
TIVA TCI (total intravenous anesthesia with target-controlled infusion)20 червня 2023TIVA TCI (total intravenous anesthesia with target-controlled infusion) - тотальна внутрішньовенна анестезія за допомогою методу таргетної контрольованої інфузії.
-
Які фактори впливають на терміни поставки медичного обладнання.06 червня 2022“ТЕРМІНОВО!”, або, у крайньому випадку “якомога скоріше” - саме так виглядають зараз очікування від поставки медичного обладнання у заклад. Навіть у мирний час багато замовників не розуміли, чому треба чекати так довго. Тим паче, чому чекати треба зараз. Ми вирішили пояснити, від яких об’єктивних факторів залежить швидкість з якою новеньке обладнання з’являється у лікарні