Відвідайте стенд Harwind на виставці PUBLIC HEALTH 2021 | Harwind cart search facebook-icon youtube-icon linkedin-icon placeholder arrow-right arrow-left arrow-up arrow-down menu close delivery safety percentage play profile history plus trash list login

Відвідайте стенд Harwind на виставці PUBLIC HEALTH 2021

22 травня 2021

Запрошуємо вас на стенд компанії Harwind на виставці PUBLIC HEALTH 2021, яка пройде з 6 по 8 жовтня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) .

Це найбільший в Україні та четвертий в Європі захід міжнародного рівня. Щороку PUBLIC HEALTH збирає біля 300 провідних виробників і дистриб'юторів медичного обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Вже 30 років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки.

В цьому році на нашому стенді буде представлено діагностичне обладнання від світових лідерів FUJIFILM, Mindray, SLE.  Ви зможете ознайомитися зі стаціонарними та портативними УЗД апаратами, протестувати портативний ультразвуковий датчик, побачити як працює штучний інтеллект від FUJIFILM. 

Також, ви матимете нагоду отримати консультацію від наших фахівців, ознайомитися з новинками обладнання та спеціальними пропозиціями.

Читати також