Які фактори впливають на терміни поставки медичного обладнання
06 червня 2022“ТЕРМІНОВО!”, або, у крайньому випадку “якомога скоріше” - саме так виглядають зараз очікування від поставки медичного обладнання у заклад. Навіть у мирний час багато замовників не розуміли, чому треба чекати так довго. Тим паче, чому чекати треба зараз.
Ми вирішили пояснити, від яких об’єктивних факторів залежить швидкість з якою новеньке обладнання з’являється у лікарні.
Терміни поставки медичного обладнання завжди мають індивідуальний характер, конкретні терміни поставки узгоджуються із замовником на етапі підписання договору на постачання.
Факторів, що впливають на тривалість поставки дуже багато - це і віддаленість заводу-виробника, термін виготовлення обладнання (якщо воно поставляється на замовлення), завантаженість замовленнями заводу-виробника, доставка обладнання з-за кордону та проходження митного контролю.
Під час війни з’явились додаткові фактори, які впливають на терміни доставки. Це, зокрема, ускладнена логістика: обладнання не їде напряму до України (порти заблоковано, відсутнє пряме авіасполучення, тощо), додаткові 1-2 дня займає проведення оплати на критичний імпорт, зараз діє посилений контроль з боку фінансових установ.
Багато затребуваних моделей обладнання (ультразвукові апарати, наркозно-дихальне обладнання, монітори пацієнта, ендоскопічні відеосистеми, хірургічні столи, реанімаційне обладнання та інше) завозяться фахівцями компанії під склад. Складські позиції поставляються значно швидше, постачання обладнання зі складу може зайняти лише кілька днів від моменту замовлення до початку роботи спеціалістів медичного закладу на обладнанні.
Термін постачання медичного обладнання на замовлення варіюється від 60 до 90 календарних днів у випадку доставки авіа. При постачанні технічно складного обладнання (пересувні медичні комплекси, комп'ютерні та магнітно-резонансні томографи, рентгенодіагностичні комплекси та інше обладнання) термін постачання може збільшитись до 120 днів, у деяких випадках довше, бо таке обладнання не може бути доставлене авіа шляхом. Крім того, подібне обладнання проводиться індивідуально під кожну установу та потребує додаткової підготовки приміщення самою установою.
Багатьом лікарням зараз допомагають волонтери та благодійні фонди, це дуже потужна підтримка. Але, часто волонтери не знають де в Україні можна купити необхідне обладнання, тож починають самотужки виходити на виробників, домовлятись, робити необхідні документи та продумувати логістику. Тим самим - втрачаючи дорогоцінний час, коли у 80% випадків необхідне обладнання вже стоїть на складах офіційних українських дистрибьюторів. Тому, звертаємось до усіх - разом із запитом на обладнання передавайте контакти дистриб’юторів в Україні.
Наші:

067 350 68 33, 067 350 67 74 (доступний Viber, Telegram, WhatsApp);

Читати також
-
Відвідайте стенд Harwind на виставці PUBLIC HEALTH 202122 травня 2021Запрошуємо вас на стенд компанії Harwind на виставці PUBLIC HEALTH 2021, яка пройде з 6 по 8 жовтня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ). Це найбільший в Україні та четвертий в Європі захід міжнародного рівня. Щороку «PUBLIC HEALTH» збирає біля 300 провідних виробників і дистриб'юторів медичного обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Вже 30 років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки. В цьому році на нашому стенді буде представлено діагностичне обладнання від світових лідерів FUJIFILM, Mindray, SLE. Ви зможете ознайомитися зі стаціонарними та портативними УЗД апаратами, протестувати портативний ультразвуковий датчик, побачити як працює штучний інтеллект від FUJIFILM. Також, ви матимете нагоду отримати консультацію від наших фахівців, ознайомитися з новинками обладнання та спеціальними пропозиціями.
-
Ультразвукове обстеження кишківника. Від норми до патології. Останні рекомендації EFSUMB. ONLINE вебінар.14 грудня 2021Повноцінний вебінар з УЗД кишківника, що включає у себе норму та основні розділи патології.