cart search facebook-icon youtube-icon linkedin-icon placeholder arrow-right arrow-left arrow-up arrow-down menu close delivery safety percentage play profile history plus trash list login
Технічне обслуговування медичного обладнання 31 травня 2021За даними ВООЗ, майже 50% медичного обладнання не функціонують або функціонують неналежним чином, або не мають адекватного технічного обслуговування в результаті відсутності ефективної сервісної політики.
Регулярне технічне обслуговування медичної техніки - це обов'язкова умова її використання. Так як тільки в цьому випадку її експлуатація гарантовано буде безпечною як для пацієнта, так і для лікаря. А сама медична апаратура буде використовуватись максимально ефективно та довго.
До 80% поломок медичного обладнання можна запобігти за рахунок його правильної експлуатації і своєчасного технічного обслуговування. Основною метою проведення ТО є підтримка обладнання в робочому стані, виключення виходу експлуатаційних параметрів за допустимі межі і попередження поломок обладнання. Порушення в роботі апаратів, виявлені на етапі проведення ТО, часто можуть бути усунені без заміни несправного модуля, або ж лікувальний заклад буде заздалегідь попереджений про майбутній ремонт, і зможе уникнути простою обладнання. А тривалість ремонту, наприклад, обладнання для променевої діагностики може становити 5-6 місяців.❕
Тож, регулярне проведення технічного обслуговування дозволяє значно знизити ймовірність поломки обладнання, мінімізувати простої і продовжити термін служби обладнання.

Читати також